.

.

چشم انداز ۱۳۹۹

کتاب سال ایران گرین

سازمان ايران گرين وابسته به اتاق بازرگانی ایران – سوئیس، سال گذشته اولین رویداد تخصصی بین المللی تجاری و علمی خود را در حوزه غلات، دانه های روغنی و صنایع وابسته برگزار کرد. در ادامه فعالیت این سازمان در سال جاری، متاسفانه به علت شیوع بیماری کرونا قادر به برگزاری حضوری این رویداد نخواهیم بود، به همين منظور هیات مدیره تصمیم دارد کتابی جامع در زمینه غلات، دانه های روغنی و صنایع وابسته تدوین نماید که به عنوان مرجع مورد استفاده فعالین این حوزه قرار بگیرد.

برای نیل به این هدف، هیات تحریریه ای از هیات مدیران ايران گرين با همکاری متخصصین و دست اندرکاران این حوزه گرد هم آمده اند. در این راستا همکاری و همراهی فعالین این حوزه برای ما بسیار مغتنم بوده و بدون یاری دوستان و خصوصا اشخاص حقیقی و حقوقی که در اولین کنفرانس با کمک های خود موجب برگزاری باشکوه کنفرانس شدند، میسر نمی باشد.

مراسم رونمایی از کتاب جامع ”iranGrain 2020-21” که با همکاری 39 نویسنده و حمایت 43 شرکت بین‌المللی و ایرانی در صنعت غلات ایران به چاپ رسیده است، پس از یک سال کوشش در تاریخ 23 خرداد ماه 1399، در فضای باز با ظرفیت محدود برگزار گردید. 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب میتوانید از طریق واتساپ با شماره 09356132959 تماس‌ بگیرید و یا از طریق فرم تماس با ما، درخواست خود را برای ما ارسال نمایید.

حامیان کتاب سال ایران گرین

آخرین اخبار

https://irangrain.org/events/author/admin/

شرکت‌های دانش بنیان

دکتر حسین یزدجردی در گفت‌وگوی اختصاصی با نگاه هستی بیان

https://irangrain.org/events/author/admin/

iranGrain 2022

کنفرانس ایران گرین 2022 به‌عنوان بزرگ‌ترین گردهمایی جامعه جهانی غلات

https://irangrain.org/events/author/admin/

اخبار سبز کشاورزی

مزرعه سبز: حسین ضیائیان، رئیس هیئت مدیره دومین کنفرانس ایران

با ما در تماس باشید

نظرات خود را با ما در میان بگذارید.